Pridať inzerát

Manažér CSC

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Banská Bystrica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 485 EUR/mesiac+ 13ty a 14ty plat + služobné vozidlo + individuálny bonus
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dlhodobý rozvoj stratégie akvizície / zmien / udržania klientov v spolupráci s ďalšími oddeleniami na lokálnej a klastrovej úrovni
- vývoj konceptu programu Call Centra – od nápadu po realizáciu (proces, obsah, spôsob hovorov, matica retenčných ponúk...)
- tvorba, plannie a hodnotenie KPIs
- vytvorenie a udržiavanie dobrých vzťahov s kľúčovými zainteresovanými stranami v rámci spoločnosti ako aj mimo, zabezpečenie zosúladenia a zdieľania know-how
- vedenie zvereného tímu, koučing a rozvoj každého člena tímu na základe ich individuálnych potrieb
- manažment externého tímu
- rozvoj zručností zamestnancov v oblasti starostlivosti o zákazníkov

- 13. a 14. plat
- služobné vozidlo
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce z domu
- ostatné benefity budú predstavené uchádzačom na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Našim klientom je medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti FMCG.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Customer Care

Počet rokov praxe

5

- znalost anglického a slovenského (príp českého) jazyka na plynulej úrovni
- viac ako 5 rokov skúsenosti v oblasti Custormer Care / Cross-functional project management
- pozitívny prístup a schopnosť udržiavať dobré vzťahy s externými spoločnosťami
- výborné komunikačné a prezentačné zručnosti, orientácia na detail a na výsledky
- orientácia na zákazníka
- schopnosť viesť tím a rozvíjať ho
- analytické zručnosti
- schopnosť pracovať samostatne

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.