Pridať inzerát

HR Business Partner

Edgar Baker s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 600 EUR/mesiacV závislosti od skúseností kandidáta.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa HR a biznis svet a chceš si rozšíriť svoje obzory? Ak si sa v tomto našiel/našla, možno si práve ten alebo tá, koho hľadáme!
Pre nášho klienta hľadáme šikovného človeka, ktorého práca nebude spočívať len v HR procesoch (nábor, výber, odmeňovanie, onboarding,...), ale bude vstupovať aj do rôznych interných procesov, v ktorých môže rozvíjať široké spektrum kompetencií a stane sa tak zároveň aj biznis partnerom.

Čo bude napĺňou tvojej práce?
- Spolupráca s manažérmi a obsadzovanie rôznych pracovných pozícií, najmä inžinierskych a business pozícií
- Vedenie pohovorov
- Príprava a prezentovanie ponúk
- Onboarding zamestnancov
- Obsadzovanie zahraničných projektov
- Spolupráca s marketingovým oddelením a príprava kampaní, postov,...
- Práca s LinkedIn, SAP a inými systémami.

- Ročný bonus vo výške 50% základnej mesačnej mzdy
- Individuálne vzdelávanie a rozvojový plán zamestnanca
- Teambuildingy
- Dni voľna navyše – Bridge day a deň voľna na dobrovoľníctvo;
- Pravidelné prehodnotenie platu
- Práca v dynamickom, novovytvorenom tíme v medzinárodnom prostredí plnom výziev
- Multisport karta
- Stravné lístky alebo finančný príspevok na stravovanie vo výške 6,10€ (príspevok zamestnanca 1,40€)
- Možnosť cestovať (v rámci Slovenska).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť, ktorá sa na Slovensku priamo podieľa na vývoji najmodernejších IoT aplikácií, či aplikácií do áut, ktoré zvyšujú bezpečnosť na cestách, ako napr. špičkové image senzory, radarové či lidarové aplikácie na 3D mapovanie terénu okolo vozidla. Spoločnosť pôsobí na Slovensku v Bratislave, Piešťanoch a Žiline.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosť s recruitmentom, minimálne 2-ročná prax;
- Aktívna angličtina aspoň na úrovni B2;
- Komunikačné a organizačné schopnosti.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.