Pridať inzerát

Hlavný Inžinier projektu

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 EUR/mesiacMzda závisí od skúseností kandidáta
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcel by si vytvárať taký priestor, aby ľudia žili krajšie, lepšie a boli šťastnejší, slobodnejší? Ak máš v sebe ten správny drive a výzie ktoré chceš uskutočniť, neváhaj a ozvi sa nám!

• Bude zodpovedať za vedenie projektového tímu (architekti, inžinieri, subdodávatelia....)
• Riadi projekt a vedie technickú komunikáciu s interným tímom, s klientmi, s inštitúciami, s inžinieringom, s tímom subdodávateľov
• Zabezpečuje dodržiavanie stanovených kvalitatívnych štandardov a firemných postupov, normových požiadaviek STN
• Zadáva úlohy, kontroluje priebeh zhotovovania PD najmä v stupňoch (architektonická štúdia, územné rozhodnutie, stavebné povolenie, dokumentácia pre realizáciu stavby)
• Samostatne riadi, usmerňuje a kontroluje návrhy stavebných projektov so svojim prideleným tímom
• Na základe zadania riadi a kontroluje zhotovenie technickej dokumentácie (textovú a grafickú - výkresovú časť), v prípade potreby projektuje

• Flexibilný pracovný čas
• Odmeny za výsledky
• Sickdays aj platené voľno (podľa individuálnej dohody)
• Prácu v profesionálnom tíme
• Prácu na veľkých aj menších projektoch
• Prácu s profesionálnymi softwaremi
• Priateľský kolektív
• Stabilnú prácu s možnosťou kariérneho rastu
• Prácu na projektoch v realizácií, možnosť získania rýchlej a zaujímavej referencie do portfólia – DUR, SP, RP – plánované desiatky tisíc. m2 plôch

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Architektúra a inžinierske činnosti

Profesionálne služby v oblasti architektúry.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

architektúra, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti na podobnej pozícií

Počet rokov praxe

3

• Samostatnosť
• Prax 3 a viac rokov - výhodou
• Skúsenosť s vedením tímu - výhodou
• Autodesk Revit Architecture – mierne pokročilý, ideálne expert (veľkou výhodou)
• Autodesk AutoCAD – pokročilý

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Klára Gebauerová
E-mail: poslať životopis