Pridať inzerát

Senior AP/AR účtovník

Edgar Baker s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacuvedená mzda je výška minimálneho mzdového ohodnotenia, pri seniornom kandidátovi sa mzda hýbe podstatne vyššie
  • Termín nástupu: ihneď/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Účtovať a evidovať prijaté faktúry, poistné udalosti, dobropisy, nevyfakturované dodávky, rezervy, pokladnicu a banky
• Účtovať pohľadávky a evidovať ich v systéme
• Tvoriť a spravovať dodávateľské účty (zakladanie účtov, ich kontrola, čistenie účtov)
• Komunikovať s dodávateľmi v prípade neuhradených platieb
• Riešiť nezrovnalosti v platbách
• Participovať na mesačných a koncoročných závierkových aktivitách
• Vyhodnocovať štatistiky a pripravovať podklady podľa požiadaviek nadriadeného
• Aktívne využívanie anglického jazyka na dennej báze

• Všetky benefity budú prezentované na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Naším klientom je medzinárodná Švajčiarska spoločnosť, ktorá pôsobí ako poskytovateľ služieb pre správcov aktív a fondové spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovník AP/AR

Počet rokov praxe

3

• SŠ/VŠ - ekonomické zameranie
• Predchádzajúca skúsenosť min. 3 roky
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni - plynulá angličtina
• Znalosť ACCA / CIMA / AAT
• Znalosť Ms Excelu na pokročilej úrovni
• Znalosť Microsoft Dynamics výhodou
• Skúsenosti s finančnými službami výhodou
• Profesionálne vystupovanie
• Kritické myslenie
• Zameranie na detail a presnosť
• Dôslednosť, systematickosť, zodpovednosť, dodržiavanie termínov

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.