Pridať inzerát

Hlavný inžinier projektu

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 000 EUR/mesiacmzda v závislosti od znalostí a skúseností uchádzača
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Spolupráca pri cenovej kalkulácií projektu
• Zostavenie projekčného tímu
• Výber dodávateľov častí TZB
• Koordinácia projektového tímu
• Vedenie administratívnej agendy projektu
• Zodpovednosť za technický návrh riešenia
• Záverečné ekonomické a organizačné vyhodnotenie projektu
• Komunikácia s investorom a s dodávateľom stavby
• Spolupráca s oddelením prípravy stavieb
• Účasť na kontrolných dňoch
• Účasť a kooperácia na kolaudácií stavby

• skúsený odborný pracovný tím
• príjemné pracovné prostredie v atraktívnom business centre
• flexibilný pracovný čas
• účasť na odborných konferenciách
odborné školenia
• práca na zaujímavých projektoch
• motivujúci systém odmeňovania podľa produktivity a výsledkov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Komplexné služby v stavebníctve od investičnej prípravy stavieb, spracovania architektonickej štúdie a projektovej dokumentácie až po manažment.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pozemné stavby a priemyselné stavby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Revit - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

• Autorizačné osvedčenie - výhodou
• Autodesk Revit - výhodou
• Anglický jazyk- výhodou

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.