Pridať inzerát

Senior Demand Planner

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 3 000 EUR/mesiacMzda začína od 3000 eur brutto/mesiac (závisí od seniority kandidáta)
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného Demand planner, ktorý bude zodpovedný za zabezpečenie požadovanej dostupnosti produktov podľa dopytu trhu. Budete zodpovedný za riadenie dodávateľského reťazca stratégií zásob.

Pravidelné pracovisko: Bratislava alebo Bánskobystrický kraj

Vašou náplňou práce bude:
• Príprava forecastu budúcej potreby
• Plánovanie a analýza predaja na základe údajov z predchádzajúcich období
• Spravovanie dát a návrh úprav plánovania
• Zber a analýza dát
• Komunikácia so všetkými oddeleniami spoločnosti
• Návrhy a implementácia riešení na zlepšenie presnosti prognózy dopytu
• Cestovanie - návšteva závodov a budovanie si vzťahov so všetkými oddeleniami spoločnosti - Slovinsko, Chorvátsko..

• Prácu v nadnárodnej spoločnosti
• Možnosť pracovať na medzinárodných projektoch
• Ročný bonus
• Príspevok do DDS
• Vzdelávanie zamestnancov
• Príspevok na liečebné a rehabilitačné pobyty
• Zľavy na produkty
• Firemné akcie (športový deň, vianočný večierok)
• Odmeny k jubileám a pracovným výročiam
• Možnosť využívať anglický jazyk na dennej báze
• PP na dobu neurčitú

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Naším klientom je medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Demand planner

• Skúsenosti na pozícii Demand planner podmienkou
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Veľmi dobré štatistické a matematické znalosti
• Znalosť MS Excel na pokročilej úrovni
• Analytické myslenie
• Multitasking
• Veľmi dobré komunikatívne schopnosti
• Samostatnosť, ale zároveň je dôležité si udržiavať a rozvíjať vzťahy s ostatnými oddeleniami

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.