Pridať inzerát

Skúsený Vedúci zmeny vo výrobnej spoločnosti

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Okres Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 700 EUR/mesiacfixná mzda začína na 1700 eur brutto(mesiac) + variabilná zložka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadám skúseného Vedúceho zmeny na novovzniknutú pozíciu do výrobnej spoločnosti, ktorý bude mať na starosti kompletné vedenie celej smeny.

Vašou náplňou bude:
• Zodpovednosť za vedenie a koordináciu tímu ľudí vo výrobe počas zmeny
• Organizácia a motivácia tímu na linke
• Školenie nových zamestnancov
• Pravidelná komunikácia s oddelením kvality, logistiky a skladom
• Monitoring stavu zásob a iného materiálu
• Kontrola hygieny a dodržiavania potrebných štandardov
• Reporting stavu výroby a kvality, sledovanie plnenia stanovených cieľov

• Notebook a telefón
• Vzdelávanie a školenie
• Stravovanie na pracovisku hradené zamestnávateľom
• Mesačný prídel produktov spoločnosti
• Práca v stabilnom prostredí rastúcej spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Výroba potravín, nápojov a tabakových výrobkov

Nádnárodná spoločnosť pôsobiaca v potravinárskom segmente.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

• Skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 3 roky
• Skúsenosti s riadením tímu (ideálne 20+ ľudí)
• Dobré komunikačné a medziľudské zručnosti
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Výhodou je schopnosť komunikovať v maďarskom jazyku
• Skúsenosti s tvorbou rozvrhu zmien
• Tímový hráč
• Silné vodcovské a organizačné schopnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.