Pridať inzerát

Hľadáme zručného elektrikára !

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trnavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac+ variabilná zložka (výška mzdy sa odvíja od skúseností uchádzača)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečovanie plynulej a bezpečnej prevádzky
- Vykonávanie plánovanej preventívnej údržby
- Udržiavanie stavu strojov v dobrých podmienkach pre bezproblémový chod
- Obsluhovanie strojov súvisiacich s výrobou kameniva
- Vykonávanie elektroúdržby technologických / elektrických zariadení
- Práca sa vykonáva v exteriéri

- Variabilná zložka mzdy
- Fixný 13. plat vyplácaný v dvoch splátkach
- Príplatky nad rámec zákona
- Príspevok do III. piliera dôchodkového sporenia
- Doplatok pri strate príjmu z dôvodu pracovnej neschopnosti
- Príspevok na stravu nad rámec zákona
- Príspevok na cestovanie do zamestnania
- Príspevky pri rôznych životných udalostiach a sociálnu výpomoc v prípade núdze
- Dni voľna pri špeciálnych udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,...)
- Ďalšie nadštandardné benefity pre zamestnancov podľa kolektívnej zmluvy
- Odborné zaučenie, vzdelávanie a podporu pri Vašom kariérnom rozvoji
- Spoločenské a športové firemné aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Na Slovensku je vedúcim výrobcom a dodávateľom stavebných materiálov a súvisiacich služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti na podobnej pozícií

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Možnosť denne dochádzať na prevádzku (žiadna MHD zastávka v blízkom okolí).
- par. 22 vyhlášky 508/2009.
- Ochota pracovať v exteriéri

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.