Pridať inzerát

Projektový manažér pre prefabrikáty

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiac(od 2000€/brutto na základe skúseností uchádzača + ročný variabilný bonus + 13. plat)
  • Termín nástupu: ASAP / Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme skúseného projektového manažéra pre výrobu prefabrikátov.

Ak máte skúsenosti s vedením projektov ideálne v oblasti staviteľstva, viedli ste malý tím a ovládate komunikáciu v anglickom jazyku, hľadám práve VÁS!

Vašou náplňou práce by bolo aj:

- Podieľanie sa na obchodnej stratégii + implementácia stratégie
- Prieskum trhu v rámci stavebníctva
- Príprava ročných a štvrťročných výrobných plánov
- Príprava marketingových stratégií a aktivít
- Sledovanie nových trhových trendov
- Organizácia a sledovanie dodaní produktov
- Príprava cenových ponúk a príprava zmlúv
- Technická a finančná kontrola staviteľských procesov, sledovanie výkonnosti, ziskov a strát, forecast

- Ročný variabilný bonus
- Príspevky pri životných udalostiach (svadba, narodenie dieťaťa,..)
- Stravné lístky
- Dni dovolenky navyše

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti výroby stavebných materiálov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Stavebníctvo, Projektový manažér

- Skúsenosti s vedením malého tímu
- Skúsenosti s projektovým manažmentom, min. 3 roky
- Dobré komunikačné a obchodnícke skúsenosti
- Dobrý prehľad trhu stavebníctva
- Ochota cestovať

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.