Baví ťa práca Obchodného manažéra? Chceš byť súčasťou stabilnej a rozvíjajucej sa spoločnosti? Tak toto je ponuka pre Teba.

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy: od 1.200€ + odmeňovacia zložka na základe obchodných výsledkov
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne hľadáme pre klietna kolegu/ kolegyňu na posilnenie jeho obchodného tímu.
Od kandidáta očakávame výborné organizačné a komunikačné schopnosti. Hľadáme človeka plného nadšenia, energie a kreativity.
Hľadáme samostatného obchodníka, ktorý bude zodpovedný za obchodné aktivity na západnom a strednom Slovensku, vyhľadávanie nových obchodných partnerov a projektov, rozvoj obchodných značiek, udržiavanie a rozvíjanie obchodných vzťahov so súčasnými partnermi a komplexné zabezpečovanie objednávok.

Ponúkame zaujímavú prácu v priateľskom kolektíve a dynamickom prostredí, zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti, benefity vo forme mobilného telefónu, notebooku a firemného automobilu.

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis v Slovenskom jazyku.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

SŠ architektúra, dizajn, SŠ/VŠ stavebná

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Potrebná prax na podobnej pozícii minimálne 1 rok
Cudzí jazyk je vítaný (nie je podmienkou)

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Šimková
E-mail: poslať životopis