Pridať inzerát

Operatívny nákupca

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Zodpovednosť za nakúpené diely
• zodpovednosť za vykonávanie dodávateľov a materiálov súvisiacich s úlohami, počas sériovej výroby
• Zabezpečenie dostupnosti materiálu na základe výrobných plánov a harmonogramov
• Vypracovanie analýzy požiadaviek materiálov pre výrobu
• Zabezpečenie podpory pre výrobné činnosti využívaním informácií, ktoré ponúka systém, alebo ktoré poskytujú dodávatelia
• Vypracovanie objednávky na pridelené výrobky v súlade s dodávateľskými zmluvami
• Dohľad, aby bol materiál dodaný včas
• Vypracovanie plánov na znižovanie a optimalizáciu zásob

• Školenia, flexibilná pracovná doba, 13. a 14. plat,....
• Všetky ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je významná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ - strojárstvo, ekonomika
• Skúsenosti s nákupom
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Znalosť Sapu a MS Office

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto