Pridať inzerát

Manažér nákupu - automotive

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3 600 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii PURCHASING MANAGER.

Vašou náplňou práce bude:
• Riadenie oddelenia nákupu
• Strategické a operatívne plánovanie nákupu
• Riadenia dodávateľských vzťahov, hodnotenie dodávateľov
• Pravidelné technologické prehliadky
• Zodpovednosť za zásoby a plánovanie nákupu komodít oblasti elektroniky/elektromechaniky (PCBA, LED, zväzky atď.).
• Neustála komunikácia s ostatnými oddeleniam spoločnosti – plánovanie, výroba, supply chain

• Školenia, flexibilná pracovná doba, 13. a 14. plat,....
• Všetky ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším klientom je významná výrobná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• VŠ
• Skúsenosť na pozícii Manažér nákupu so skúsenosťami v automotive v oblasti oblasti elektroniky/elektromechaniky (PCBA, LED, zväzky atď.)
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni
• Znalosť nemeckého jazyka výhodou
• Skúsenosti s vedením tímu ľudí
• Znalosť Sapu
• Analytické a technické myslenie
• Silné komunikačné a vyjednávacie schopnosti a zručnosti
• Odolnosť voči stresu

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto