Hľadáme HR Generalistu alebo HR Business partnera, ktorý sa nebojí budovať procesy v novovznikajúcom výrobnom závode od začiatku.

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Senica
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacod 2000Eur (na základe skúseností)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude :
- vypracovanie a implementácia stratégie HR oddelenia
- dodržiavanie a zabezpečenie všetkých činností v súlade so Zákonníkom práce
- snaha o zabezpečenie dobrých vzťahov medzi zamestnancami spoločnosti
- riadenie procesu náboru a výberu zamestnancov
- príprava a implementácia pre stabilizáciu zamestnancov a motivačných procesov
- sledovanie a vyhodnocovanie výkonnosti zamestnancov
- nastavenia systému školení

- spoločnosť ponúka 13. a 14. plat
- klient k pozícii neposkytuje automobil

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Výrobná medzinárodná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti na podobnej pozícii minimálne 5 rokov, ideálne v medzinárodnom prostredí.
Analytické zručnosti pri riešení problémov, orientácia na detail a presnosť.
Vynikajúce komunikačné zručnosti, poradenské schopnosti, zručnosti v oblasti riadenia projektov.
Schopnosť jasne prezentovať a komunikovať informácie, prezentačné zručnosti.
Anglický a Slovenský jazyk na výbornej úrovni.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto