Pridať inzerát

Leasing Manager pre kancelárske priestory

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme Leasing Manažéra, ktorý bude zastrešovať prenájom kancelárskych priestorov v Bratislave.

Náplňou práce na tejto pozícii bude nasledovné:

- tvorba konceptu, trhu a prenájmu kancelárskych nehnuteľností vo zverených budovách
- zodpovednosť za zabezpečenie udržateľného a úplného prenájmu objektov, ako aj za podporu nájomcov
- správa a kontrola miestnej správy majetku
- tvorba a kontrola rozpočtu
- komunikácia s potenciálnymi nájomcami
- príprava leasingových a marketingových materiálov
- aktualizácia databázy s aktuálnymi informáciami o realitnom trhu, marketingu
- riešenie technických a právnych aspektov týkajúcich sa procesu lízingu
- peňažné toky a optimalizácia portfólia existujúcich aktív

- práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- po odpracovaní 3 rokov 5 dní dovolenky navyše
- sickdays
- flexibilná pracovná doba
- príspevky na športové aktivity
- vzdelávanie
- bezplatné parkovanie v rámci budovy
- pravidelné akcie pre nájomcov a zamestnancov

V prípade, ak Vás pozícia zaujala, zašlite nám prosím Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Pozíciu obsadzujeme pre medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti komerčných nehnuteľností.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

Leasingový manažér

Počet rokov praxe

3

Čo by mal mať ideálny kandidát?

- vynikajúcu znalosť trhu kancelárií
- technické, finančné a právne znalosti
- dobré znalosti MS Office (Word, Excel, PowerPoint)
- plynulo komunikovať v anglickom jazyku
- mať skúsenosti s predajom
- mať komunikačné a organizačné zručnosti
- byť tímový hráč
- analyticky zmýšľať
- byť orientovaný na klienta
- byť schopný nadviazať a udržiavať pozitívne a profesionálne obchodné vzťahy

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto