Pridať inzerát

Hľadáme skúseného Projektového manažéra!

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Liptovský Mikuláš
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacplat od 2000€ podľa skúseností
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné zodpovednosti:

- samostatné riadenie projektov od ich začiatku až po koniec
- definovanie cieľov projektu na základe požiadaviek spoločnosti
- spracovanie harmonogramu zákazky, finančného plánu
- kontrolovanie dodržiavania harmonogramu práce a stanoveného rozpočtu
- plánovanie kapacít, riadenie a kontrola dodávateľov
- komunikácia s členmi projektového tímu, dodávateľmi, vedením spoločnosti, zákazníkmi
- spolupráca s ostatnými oddeleniami
- administratíva a reporting

- info na pohovore

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš životopis v ANGLICKOM jazyku.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú požiadavky stanovené klientom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je silná medzinárodná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

Projektový manažment

Počet rokov praxe

5

- skúsenosť s vedením medzinárodných projektov
- odolnosť voči stresu a schopnosť rýchleho rozhodovania
- ochota cestovať do zahraničia
Hľadáme komunikačne zdatného profesionála so silnými vyjednávacími schopnosťami, s analytickým myslením a skúsenosťou z medzinárodného prostredia.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Šimková
E-mail: poslať životopis