Pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť, hľadáme Elektrokonštruktéra. Pozícia je vhodná aj pre absolventa.

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou náplňou práce bude hlavne :

- Návrh a tvorba elektrických schém.
- Práca v programe Elcad a Matrix alebo EPLAN P8.
- Vytipovanie materiálu a vytvorenie kusovníkov.
- Starostlivosť o štandardné zákazky ale aj zákazky so špeciálnymi požiadavkami zákazníkov.
- Podpora pre výrobu pri navrhnutých technických riešeniach.

• základná mzda + variabilná mzda až do výšky 20 % základnej mzdy
• pružná pracovná doba
a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná, zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SAP - elementárna
Ďalšie požiadavky:
- schopnosť čítať schémy

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Janka Šimková
E-mail: poslať životopis