Pre nášho klienta, zahraničnú spoločnosť, hľadáme Softvérového inžiniera

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Martin
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 250 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou pracovnou náplňou bude :

- Využívanie počítačových a matematických poznatkov pri navrhovaní, vyvíjaní a testovaní softvéru.
- Analyzovanie požiadaviek klientov, navrhovanie technických riešení.
- Vytváranie a udržiavanie technickej dokumentácie.
- Testovanie softvéru, opravovanie vzniknutých chýb.
- Poskytovanie technickej podpory klientom.

• základná mzda + variabilná mzda až do výšky 20 % základnej mzdy
• pružná pracovná doba
a iné

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Stabilná, zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Znalosť C, C++ - pokročilá
Ďalšie požiadavky:
• Python script – základy
• programovanie v Siemens TIA Portal
• programovacie jazyky AWL, SCL
• znalosť fyzikálnych princípov, znalosti v oblasti senzorovej techniky a logických obvodov

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto