Pridať inzerát

Operačný manažér pre námornú a leteckú prepravu

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislavský kraj
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacmzda od 2000 eur brutto/mesiac (finálna výška mzdy závisí od skúsenosti)
  • Termín nástupu: ASAP/Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre mladú a rozvíjajúcu sa spoločnosti hľadáme Operačného manažéra so skúsenosťami v námornej preprave.

Vašou náplňou práce bude:
• Organizácia efektívnej a nákladovo efektívnej námornej prepravy tovaru
• Spracovanie dopravných ponúk
• Získavanie nových klientov so zameraním na priame účty
• Udržiavanie dlhodobých vzťahov s klientmi
• Dohľad nad poskytovaním služieb zákazníkom
• Príprava prepravnej dokumentácie
• Komunikácia so zákazníkmi v každej fáze procesu prepravy
• Pravidelný reporting

• Práca v rozvíjajúcej sa spoločnosti
• Možnosť kariérneho rastu
• Ostatné benefity budú predstavené na osobnom pohovore

Vaše žiadosti so životopisom v anglickom jazyku zasielajte prosím na uvedenú e-mailovú adresu. Vyhradzujeme si právo kontaktovať len nami vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Naším klientom je logistická spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

• SŠ/VŠ vzdelanie
• Skúsenosti na obdobnej pozícii v oblasti námornej alebo leteckej prepavy
• Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni podmienkou
• Výborné prezentačné a komunikačné schopnosti
• Strategické, logické myslenie
• Samostatnosť
• Profesionálne vystupovanie

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Kubányiová
E-mail: poslať životopis