Pridať inzerát

Acquisition Specialist

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 000 EUR/mesiacVýsledná mzda sa odvíja od skúseností kandidáta.
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako Akvizičný špecialista sa budete podieľať pri vytváraní strategického zamerania spoločnosti a na rozširovaní partnerskej základne.

Zodpovednosti:
* spolupráca s partnermi spoločnosti
* akvizícia nových obchodných príležitostí.
* prinášanie nových nápadov a navrhovanie riešení
* spolupráca s tímom odborníkov na vedení prezentácií, demonštrácií a dizajnérskych stretnutí
* analýza trhu a monitoring konkurencie

Medzinárodné pracovné prostredie
Školenia, jazykové kurzy
Firemné akcie
Bonusový systém
Multisport karta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom spoločnosť zaoberajúca sa vývojom softvérových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Obchod, Management, Marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

MIn 3 roky skúsenosti s predajom riešení, aplikácií a služieb partnerom.
Skúsenosť s vedením obchodného tímu na lepšie využitie obchodných príležitosti.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Jelínková
E-mail: poslať životopis