Pridať inzerát

Špecialista kvality

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 400 EUR/mesiacVýška platu sa odvíja od skúsenosti kandidáta.
  • Termín nástupu: asap/dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce kvalitára bude:
*posudzovanie kvalitatívnych textilných parametrov od vývoja, organizáciu a manažovanie procesu inšpekcie kvality u dodávateľov,
*uplatňovanie EU legislatívy v textile v procese vývoja,
nastavovanie štandardov a smerníc pre určovanie kvality materiálov, spracovania a strihov,
*sledovanie kvality produktov u výrobcov,
*vypracovávanie technologických listov
*podpora dizajnérov a produktového tímu pri tvorbe nových návrhov a strihov z hľadiska kvality.

* zamestnanecké ceny na produkty
* teambuildingy
* možnosť práce aj z domu
a veľa iného...

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

Kontrola a kvalita textilu.
2

*vzdelanie v textilnej oblasti,
*minimálne 2-ročná prax v textilnom biznise, *znalosť textilných materiálov
*znalosť legislatívy EU pre výrobu textilu,
*zmysel pre detail, samostatnosť a zodpovednosť.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto