Pridať inzerát

Senior Sales Manager

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 2 500 EUR/mesiac- mzda sa môže líšiť v závislosti od skúsenosti uchádzača + bonus v nadväznosti na plnenie plánov
  • Termín nástupu: 1Q 2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodného leadra v oblasti interiérových riešení hľadáme skúseného obchodníka s nasledovnou náplňou práce:
- aktívne získanie nových zákazníkov, identifikácia obchodných príležitostí a vhodných obchodných partnerov
- tvorba a systematické rozširovanie databázy klientov
- riešenie obchodných prípadov, vypracovávanie cenových ponúk, objednávok
- zastrešenie projektu od A po Z
- dohľad nad realizáciou projektu
- komunikácia s projektantmi, architektmi a administratívnou sekciou spoločnosti
- budovanie obchodnej siete a plnenie nastavených cieľov
- upevňovanie obchodných vzťahov, pozície firmy na trhu
- analýza konkurencie
- pravidelný reporting nadriadenému
- regionálne pokrytie celého Slovenska

- služobné vozidlo
- bonusy
- ostatné benefity budú predstavené vybraným uchádzačom na pohovore

V prípade záujmu prosím o zaslanie životopisu v slovenskom a anglickom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je medzinárodný leader v oblasti interiérových riešení.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Obchodný manažér
5

- AJ - C1
- Orientácia na výsledok
- Vynikajúce komunikačné zručnosti
- Orientácia na zákazníka
- Samostatnosť
- Vysoká miera asertivity
- Ekonomický a biznisový prehľad
- Priateľské a reprezentatívne vystupovanie

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto