Pridať inzerát

Hľadáme Účtovníčku s programom POHODA alebo SAP

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiac(navýšenie po skúšobnej dobe)
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme samostatného skúseného účtovníka/ účtovníčku do menšej spoločnosti s rodinnou atmosférou. Ak radi pracujete samostatne a proaktívne pristupujete k úlohám, dajte nám o sebe vedieť. Povedzme si viac o Vašej budúcej kariére. Dajte nám o sebe vedieť.

Vašou úlohou bude:

- Vystavovanie a účtovanie pokladničných dokladov, kontrola predložených dokladov na preplatenie, ofotenie a naskenovanie dokladov a ich zaradenie do Pohody

- nahodenie zálohových faktúr do Pohody, naskenovanie dokladov a ich zaradenie do Pohody

- kontrola došlých faktúr ( náležitosti daňového dokladu) , nahodenie a zaúčtovanie faktúry v Pohode, naskenovanie dokladov a ich zaradenie do Pohody , vymeranie DPH. Priradenie nákladov na zákazku, resp. na stredisko.

- Previazanie tovarových faktúr s príjemkou, kontrola príjemky , doplnenie údajov z došlej faktúry. Kontrola skladových kariet. Rozpočítanie dopravy. Intrastat.

- Interné doklady , zápočty, preúčtovania, časové rozlíšenie, vytvorenie dohadov.

- Vyšlé faktúry - skompletizovať podklady, kontrola, konzultácia. Kontrola nákupov a výdajok.
Vystavenie faktúry, Zodpovednosť za správne určenie DPH, tlač, skenovanie dokladov, priložiť do Pohody aj do zákaziek. Odoslanie faktúr.
- DPH , kontrolný výkaz, súhrnný výkaz
- Zastupiteľnosť
- Archivačná činnosť
- Práce podľa príkazu nadriadeného
- Práce operatívneho charakteru podľa požiadaviek konateľov jednotlivých firiem a hlavného účtovníka

* Možnosť profesionálneho rozvoja a rastu
* Práca v stabilnej rodinnej spoločnosti
* Flexibilná pracovná doba

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Naším klientom je rodinná spoločnosť, ktorá dodáva klientom nábytok na mieru.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, účtovné

* pracovať budete v programe POHODA, ale vyhovujú aj skúsenosti so SAP-om
* znalosť anglického jazyka na úrovni mierne pokročilý B1 (schopnosť porozumieť faktúram v anglickom jazyku)

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto