Pridať inzerát

Obchodný zástupca / špecialista na stavebnú chémiu

Edgar Baker s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR/mesiac/výška fixu sa odvíja od skúseností/ + motivujúca vario zložka
  • Termín nástupu: asap / dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktívny predaj produktov v regióne Bratislava/okolie.
Akvizícia nových a starostlivosť existujúcich zákazníkov.
Spracovanie cenových ponúk, technologických postupov a riešení (v spolupráci s technickým
oddelením), sledovanie pohľadávok.
Informatívne merania fyzikálnych parametrov konštrukcie (vlhkosť, teplota, pevnosť) za
účelom overenia, alebo odporučenia vhodnej technológie zásahu.
Vykonávanie technického dozoru a poradenstva v priebehu realizácie stavieb.
Plnenie stanovených cieľov a úloh.

Stabilita nadnárodnej spoločnosti
Motivujúce platové podmienky
13. plat
Doplnkové dôchodkové sporenie
Služobné vozidlo
Notebook, mobil
Dodatková dovolenka
Stravné lístky
Rozširovanie znalostí najnovších technológií v oblasti stavebnej chémie na interných seminároch a školeniach vedených špecialistami z výskumných laboratórií a technického oddelenia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je medzinárodná spoločnosť s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe lepidiel, tesniacich tmelov a produktov stavebnej chémie pre stavebný priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

obchod, chémia
3

Dobré komunikačné, organizačné a plánovacie schopnosti.
Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita a ochota cestovať a pracovať v teréne.
Strategické, pohotové a logické myslenie, kreativita, iniciatívnosť.
Predajné, vyjednávacie a prezentačné schopnosti.
Cieľavedomosť, vytrvalosť, etické jednanie.
Chuť pracovať/motivácia pre prácu obchodného zástupcu.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto