Pridať inzerát

Business Development Manager v stavebníctve

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 500 EUR/mesiac- 13 plat
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyhľadáva nové obchodné príležitosti a vedie ich databázu
Kontaktuje investorov, developerov, projektantov
Vykonáva analýzy stavebného trhu
Spolupracuje na vypracovaní ponúk

Práca v renomovanej spoločnosti
Príležitosť pre rozvoj a osobný rast
Sociálny program, tímové športové a kultúrne aktivity
Individuálne bonusové hodnotenie a 13 plat

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je stabilná stavebná spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebný odbor prípadne manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

najmenej 5 rokov praxe v stavebníctve
VŠ vzdelanie stavebné prípadne manažment
znalosť stavebného trhu a konkurenčného prostredia
skúsenosti s obchodnou činnosťou a vedením rokovaní
skúsenosti s verejným obstarávaním výhodou
samostatnosť, proaktívny prístup, flexibilita, komunikačné zručnosti

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
81106 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Hornáčková
E-mail: poslať životopis