Pridať inzerát

Daňový konzultant

Edgar Baker s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 2 000 EUR/mesiacodmeny a bonusy na základe individuálnych aj firemných výsledkov
  • Termín nástupu: Dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce je v Bratislave.
Hlavnou náplňou práce je :
- podpora daňového oddelenia,
- poskytovanie daňového poradenstva,
- práca na projektoch pre medzinárodné spoločnosti,
- spracovanie a príprava daňových priznaní,
- komunikácia s klientmi, finančnými úradmi,...

- motivujúci systém odmeňovania,
- možnosť kariérneho rastu,
- rôzne bonusy a príspevky,
- odborné vzdelávanie,
- jazykové kurzy,
- možnosť home officu,
- flexibilná pracovná doba,
- Multisportkarta.

Svoje materiály (životopis a motivačný list) posielajte v slovenskom alebo v anglickom jazyku.
Stručne budeme odpovedať všetkým uchádzačom.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta - jedného z popredných poskytovateľov outsourcingových a poradenských služieb.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

daňovníctvo, právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

- znalosti platnej legislatívy z oblasti účtovníctva a daní,
- vysokoškolské vzdelanie - daňovníctvo alebo právo,
- skúsenosti v oblasti daňového poradenstva,
- skúsenosti so spracovaním účtovníctva,
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni,
- veľmi dobrá znalosť práce s MS Office,
- veľmi dobré komunikačné zručnosti,
- samostatnosť, zodpovednosť, spoľahlivosť,
- systematickosť a logické myslenie,
- analytické zručnosti.

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.

Adresa spoločnosti

Hodžovo námestie 1/a
811 06 Bratislava - mestská časť Staré Mesto