Asistent/ka marketingového oddelenia/dlhodobá stáž pre študenta VŠ

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

  • Miesto práce: Prievozská, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,6 EUR/hod.
  • Termín nástupu: Asap
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výpomoc pre naše marketingové oddelenie na brigádu alebo vysokoškolskú stáž. Ak si študentom vysokej školy v 2. alebo 3. ročníku a chceš rozvíjať svoje administratívne a marketingové znalosti počas dlhodobej brigády v eD´čku? Neváhaj nám poslať tvoj životopis!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
* aktívna administratívna podpora pre marketingové oddelenie (spracovanie pošty, vyhodnotenie kampaní, príprava darčekov, ai.)
* príprava a spracovanie marketingových podkladov
* pomoc pri príprave a realizácií eventov
* telefonická komunikácia so zákazníkmi
* preklad z českého jazyka do slovenského
* spolupráca s ostatnými oddeleniami
* občas bude potrebné, aby si nám zaskočil(a) pre poukážky, kúpil(a) zakladače, urobil(a) poriadok v spisoch, alebo niečo skopírovala
* spolupráca na vyhodnocovaní marketingových akcií

Študentom tohto programu ponúkame nasledovné:
* dlhodobá spolupráca
* priateľské a zároveň dynamické pracovné prostredie
* práca plná podnetov k osobnému i profesionálnemu rastu
* možnosť práce HO

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu [email protected] .

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu zaslaných žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

* študent vysokej školy, denná forma štúdia
* entuziastický a pozitívny prístup
* záujem pracovať počas celého roka - dlhodobá spolupráca
* časová dostupnosť
* komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
* schopnosť pracovať rýchlo, efektívne a kreatívne

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.