Asistent/ka obchodného oddelenia/dlhodobá stáž pre študenta VŠ

eD system a.s., organizačná zložka Slovensko

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Prievozská 6, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výpomoc pre naše obchodné oddelenie na brigádu alebo vysokoškolskú stáž. Ak si študentom vysokej školy a chceš rozvíjať svoje znalosti počas dlhodobej brigády v eD´čku? Neváhaj nám poslať tvoj životopis!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
* administratívna podpora pre obchodné oddelenie
* práca v internom systéme spoločnosti
* zalistovanie nových produktov
* vyhodnocovanie klientských promo akcií
* vypĺňanie technických parametrov jednotlivých produktov do systému
* práca v programe MS Excel
* komunikácia s ostatnými oddeleniami

Našich študentov považujeme za plnohodnotných členov nášho tímu.
Študentom ponúkame nasledovné:
* dlhodobá spolupráca
* priateľské a zároveň dynamické pracovné prostredie
* práca plná podnetov k osobnému i profesionálnemu rastu
* zamestnanecké benefity aj pre našich študentov - home office
* účasť na akciách organizovaných pre zamestnancov

Ak Vás pracovná pozícia zaujala, pošlite nám svoj životopis prostredníctvom možnosti "Poslať spoločnosti životopis" alebo priamo na e-mailovú adresu aprevuznakova@edsystem.sk.

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov spĺňajúcich všetky požiadavky.

Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

29.9.2021 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

* študent vysokej školy, denná forma štúdia
* entuziastický a pozitívny prístup
* záujem pracovať počas celého roka - dlhodobá spolupráca
* časová dostupnosť
* komunikatívnosť a schopnosť tímovej spolupráce
* schopnosť pracovať rýchlo a efektívne

eD system patrí medzi najväčších distribútorov IT a výpočtovej techniky na Slovensku. Materská spoločnosť eD system a.s. stála pri zrode IT distribúcie na českom trhu a následne vstúpila na trh slovenský, teraz sa spolu so sesterskými spoločnosťami výrazne uplatňuje v celom regióne strednej Európy. Portfólio ponúkaných produktov zahrňuje ucelený sortiment IT trhu, teda viac než 300 značiek najvýznamnejších svetových výrobcov ako sú HP, Dell, Canon, Samsung, WD, Microsoft, Asus, Xerox s viac než 200 000 produktov.

Adresa spoločnosti

Prievozská 6/A
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Alena Prevužňáková
E-mail: poslať životopis