Pridať inzerát

Strojník/vodoinštalatér/elektrikár

Ecobiomg, s. r. o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 000 EUR/mesiac- preplatené nadčasy ( zriedka sa môže stať že sa predĺži montáž ) - platový rast
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- inštalácia čerpacej technológie
- záručný pozáručný servis
- čistenie studní

- preplatenie dovolenky
- flexibilné čerpanie voľna
- sobota/nedeľa sa nepracuje
- firemné benefity ( sypké materiály , studňa atď , na osobnom stretnutí )

Príjmeme nového uchádzača do našej firmy s mladým kolektívom , od ktorého očakávame že doplní náš progres a to zo zameraním na inštaláciu čerpacej technológie a čistenie studní. Výhodou sú zručnosti s prácou s minibágrom , vodoinštalatérske zručnosti a jednoduché napájanie elektriny. Ak ovládate len niektorú z týchto zručností ,tak to nieje problém , ak máte záujem sa naučiť niečo nové a neustále sa posúvať ďalej a zlepšovať sa v tom čo robíte , tak ste pre nás ten pravý. Zaškolenie na profi úroveň nieje problém , dôležité je odhodlanie a záujem o prácu , ostatné príde samo.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

inštalovanie čerpacej techniky

Vodičský preukaz

B

práca s minibágrom CAT301.7 , montáž vodoinštalácie , jednoduchá inštalácia elektriny ( pripojenie čerpadla do siete ). Jazda s dodávkou a prívesom.

- vŕtanie studní a tepelných čerpadiel
- záručný a pozáručný servis
- dovoz a predaj sypkých materiálov / štrky , piesky , makadám , zemina /
- odvoz odpadu / vaňovým a hákovým kontajnerom /
- triedenie zemín
- recyklácia stavebného odpadu