Pridať inzerát

Zákaznícka podpora a predaj

Eco Term Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drevárska 23, 902 01 Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1 200 EUR/mesiac900 Euro fix a 300 Euro variabilná zložka mzdy podľa dosiahnutých predajných výsledkov
  • Termín nástupu: 1.12.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Predaj produktov po telefóne a následné zrealizovanie objednávky
• Riešiť požiadavky zákazníkov ohľadom bežných otázok, parametrov produktov, doručenia produktov a konať v mene zákazníka aby ste zaistili správne vyriešenie problému.
• E-mailová a telefonická komunikácia na podporu služieb predaja
• Poskytovanie komplexnej starostlivosti o zákazníkov a klientov spoločnosti v súvislosti s ich požiadavkami (objednávky, dodanie, adresa atď.)
• Zvyšovať hodnotu pozitívnej skúsenosti zákazníkov prostredníctvom poskytovaných znalostí, informácií a rád

• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy
• Možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
• Vynikajúca lokalita s bezproblémovým a bezplatným parkovaním

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Samostatnosť a sebariadenie
• Organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
• Pracovitosť, cieľavedomosť a precíznosť
• Zmysel pre detail
• Kritické myslenie (riešenie neštandardných situácií)

Spoločnosť Eco Term Group s.r.o. prináša svoje inovatívne riešenia na Slovenský trh, ale aj do Českej Republiky a Poľska. Elektrické vykurovanie na báze uhlíkových fólií, infrapanely, špeciálne infra dosky ktoré je možné zabudovať do steny alebo podlahy, alebo jedinečný systém vykurovania kostolov. /www.heatdecor.sk/ Všetky tieto systémy by neposkytovali užívateľovi maximálny komfort, keby neboli riadené špičkovým automatizovaným systémom, ktorý sa učí a pomáha užívateľovi maximálne využiť parametre systému. Okrem iného sa firma zaoberá projekciou a realizáciou inteligentných elektroinštalácií, kde je zahrnuté komplexné ovládanie všetkých elektrických častí domu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov