Pridať inzerát

Balenie objednávok a obsluha skladu /Eshop/

Eco Term Group s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drevárska 23, 902 01 Pezinok
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 100 EUR/mesiacBonusová zložka podľa výkonu spoľahlivosti resp minimálnej chybovosti.
  • Termín nástupu: 1.11.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Balenie tovaru, jeho príprava a výdaj pre zákazníkov
• Odoslanie zásielok/objednávok cez kuriéra, zadanie do systému
• Príjem, naskladnenie, výdaj tovaru
• Skladové inventúry
• Emailová a telefonická komunikácia so zákazníkmi
• Komunikácia s kolegami v rámci oddelení

• Práca v mladom a dynamickom kolektíve rozrastajúcej sa firmy
• Možnosť osobnostného a profesionálneho rastu
• Vynikajúca lokalita s bezproblémovým a bezplatným parkovaním

Informácie o výberovom konaní

www.heatdecor.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• Fyzická zdatnosť / zdvíhanie a manipulácia s väčšími balíkmi
• Samostatnosť a sebariadenie
• Organizačné, prezentačné a komunikačné schopnosti
• Pracovitosť, cieľavedomosť a precíznosť
• Zmysel pre detail
• Kritické myslenie (riešenie neštandardných situácií)

Spoločnosť Eco Term Group s.r.o. prináša svoje inovatívne riešenia na Slovenský trh, ale aj do Českej Republiky a Poľska. Elektrické vykurovanie na báze uhlíkových fólií, infrapanely, špeciálne infra dosky ktoré je možné zabudovať do steny alebo podlahy, alebo jedinečný systém vykurovania kostolov. /www.heatdecor.sk/ Všetky tieto systémy by neposkytovali užívateľovi maximálny komfort, keby neboli riadené špičkovým automatizovaným systémom, ktorý sa učí a pomáha užívateľovi maximálne využiť parametre systému. Okrem iného sa firma zaoberá projekciou a realizáciou inteligentných elektroinštalácií, kde je zahrnuté komplexné ovládanie všetkých elektrických častí domu.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov