Pridať inzerát

Montér fotovoltických panelov

ECO PRODUKT s. r. o.

  • Miesto práce: Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 8 EUR/hod.Konečná výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a bude predmetom individuálnej ponuky.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť sa zaoberá projektovaním, návrhom, realizáciou a servisom fotovoltických systémov na chaty, domy, firmy a iné aplikácie.
Do nášho tímu hľadáme kolegu, ktorého hlavnou náplňou práce bude montáž fotovoltických solárnych panelov na strechách našich zákazníkov:

• Montáž konštrukcie na rôzne krytiny, škridla, plecha, šindel, rovná strecha.
• Následná montáž panelov na konštrukcie, zvedenie káblov do miesta rozvodu inštalácie, trasovanie, prevŕtavaním stien, lištovanie.
• Nie je potrebná predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii. Systém nie je zložitý, dôležitá je však precíznosť, poskytneme vám kompletné zaučenie.
• Realizácie vykonávame po celom Slovensku. Výjazdy sa realizujú na jeden deň, veľmi zriedka na dva dni. Miesto odchodu na inštalácia je prevádzka Ecoproduktu v Bojniciach.

• Zľavy na nákup nášho sortimentu
• Vzdelávanie a školenia štíhlej výroby
• Široké možnosti kariérneho rastu
• Teambuildingy
• Mladý priateľský kolektív
• Možnosť rastu platového ohodnotenia
• Menej formálnu atmosféru, príjemné pracovné prostredie
• Pozícia je vhodná aj pre absolventov

Budeme sa tešiť na Vaše podklady, prosíme o zaslanie vášho životopisu.

Všetky žiadosti dôkladne posúdime a následne sa s Vami spojíme ohľadom ďalšieho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Manuálna zručnosť
• Nie je potrebná predchádzajúca skúsenosť na obdobnej pozícii.
Systém nie je zložitý, dôležitá je však precíznosť, poskytneme vám kompletné zaučenie.
• Ochota pracovať vo výškach na strechách
• Elektrikárske osvedčenie je výhodou ale nie je nutné

Sme spoločnosť pôsobiaca v oblasti obnovitelných zdrojov od roku 2010. Zaoberáme sa projektovaním, návrhom a realizáciou a servisom fotovoltických systémov na chaty, domy, firmy a iné aplikácie.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov