Pridať inzerát

Montér fotovoltických panelov

ECO PRODUKT s. r. o.

  • Miesto práce: Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 8 EUR/hod.Možný platobného rastu.
  • Termín nástupu: Ihneď
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž fotovoltaických solárnych panelov na strechy.
Montáž konštrukcie na rôzne krytiny, škridla, plecha, šindel, rovná strecha.
Nie je potrebná žiadna montérska znalosť konštrukcií systém je jednoduchý zaučenie bude súčasťou zaškolenia. Následná montáž panelov na konštrukcie, zvedenie káblov do miesta rozvodu inštalácie, trasovanie prevŕtavaním stien, lištovanie.
Výhodou je ľahšia váhová kategória, obratnosť, nemať strach z výšok, vedieť pracovať a dbať na bezpečnosť seba a kolegov v tíme.
Elektrikárske osvedčenie nie je nutnosťou je ale výhodou.
Práca je po celom Slovensku, na jeden deň, veľmi zriedka na dva dni. Platený aj čas strávený v aute. Nové pohodlné auto Opel Movano Crew Van.

Práca v mladom a dynamickom kolektíve. Vzdelávanie, Možnosť rastu, platového aj osobného. Výborný kolektív a firemná kultúra.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Správny pracovný postoj
Schopnosť učiť sa a počúvať návrhy kolegov
Práca v tíme
Skúsenosť s prácou vo výškach
Samostatnosť
Skúsenosť s montérskymi prácami
Zodpovednosť
Lezenie a istenie
Flexibilita

Sme mladá, dynamická a rýchlo sa rozvíjajúca spoločnosť pôsobiaca v oblasti obnovitelných zdrojov. Zaoberáme sa projektovaním a realizáciou fotovoltaických a zálohových systémov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Jesenského 35
97101 Bojnice