Pridať inzerát

Strojník / operátor výroby

Eco-Pack a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Budovateľská 50, Prešov
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiacNástupný plat 850€ brutto. Po uplynutí skúšobnej doby navýšenie + 10%. Možnosť ďalšieho navýšenia po získaní kvalifikácie. (priemerný plat na tejto pozícií je 1100€)
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nastavovanie, obsluha a sledovanie chodu stroja
- fyzická manipulácia s materiálom a výrobkami
- jednoduché merania a vizuálna kontrola výrobkov
- dodržiavanie poriadku na pracovisku
- iné obslužné a pomocné práce podľa pokynov nadriadeného
Práca na 8 hod. pracovné zmeny v 2-3 zmennej prevádzke.
Pracovná pozícia vhodná pre mužov.

- stabilná práca na trvalý úväzok
- zaučenie na pozíciu od skúsenejších kolegov
- kvartálne prémie
- ročné odmeny
- vernostný príspevok
- príplatky za nadčas, noc, víkend, sviatok
- stravovací príspevok za každý odpracovaný deň
- pitný režim v letných mesiacoch

Odpovedať budeme len tým uchádzačom, ktorí spĺňajú naše základné predstavy o kvalite a odbornosti a ktorých sa rozhodneme pozvať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Požadujeme pracovitosť, serióznosť, manuálnu zručnosť, pružnosť v myslení, primeranú technickú gramotnosť a základy s prácou na PC.

Výroba vlnitej lepenky a kartónových obalov

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov