Pridať inzerát

RPA vývojár pre automatizáciu procesov

ECCO Slovakia, a. s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dúbravca, Martin-Košúty
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 800 EUR/mesiac1 500 EUR/mesiac • možnosť úpravy mzdy podľa odbornosti • ročný bonus do výšky 6% • dovolenkový bonus 175 € • vianočný bonus od 120 - 600 € • sociálna výpomoc 160 € • finančné dary pri životných jubileách od 100 € do 350 € + jeden pár obuvi • bezúročná 810 € a mimoriadna sociálna výpomoc • príspevok zamestnávateľa na DDS 3% • 15€ darčekové poukážky • 50% zľavy na nákup ECCO obuvi • letné tábory pre deti zamestnancov • mikulášske balíčky a vianočné darčeky
  • Termín nástupu: ASAP

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste pripravení na novú výzvu!

Pridajte sa k nášmu tímu pre automatizáciu procesov.

Tím ECCO RPA začal v roku 2018 a pre ECCO dosiahol cenné úspechy v oblasti automatizácie opakujúcich sa úloh, zvyšovania kvality údajov, optimalizácie načasovania atď. Teraz prichádza čas posunúť oblasť RPA v rámci ECCO na ďalšiu úroveň.

VYTVORTE STOPY ZAJTRAJŠKA

V ECCO sa stanete súčasťou zmysluplného, ​​rozvíjajúceho sa a multikultúrneho pracoviska. Pripojíte sa ku globálnej rodine viac ako 25 000 ľudí, ktorí sú hrdí na to, že vytvárajú stopy zajtrajška.

Pridajte sa k nám a garantujeme celoživotné vzdelávanie – rýchlosť napredovania je len na vás. Takže, ak ste zvedaví, vášniví a pripravení zapôsobiť, zapadnete presne.

Vašou kľúčovou zodpovednosťou bude

Vývoj RPA a súvisiaca komunikácia s biznisom a IT Group, testovanie, RPA controlling a údržba automatizovaných procesov vo výrobe.

• Navrhovanie riešení Blue Prism alebo Power Platform v súlade so štandardnými konštrukčnými princípmi a konvenciami
• Testovanie navrhnutých riešení v testovacom a produkčnom prostredí
• Vytváranie a udržiavanie dokumentácie riešení
• Podpora existujúcich procesov a implementácia požiadaviek na zmeny ako súčasť štruktúrovaného procesu riadenia zmien
• Riešenie problémov, ktoré vznikajú pri každodennom behu procesov Blue Prism a poskytovanie včasných reakcií a riešení podľa potreby
• Práca v rámci obmedzení plánovania projektu, informovanie o všetkých identifikovaných projektových rizikách a problémoch s vedúcim tímu a poskytovanie vstupov do procesu kontroly zmien

Profesionálne a náročné, no zároveň priateľské prostredie, kde budete pracovať s kolegami a zainteresovanými stranami z celého sveta. Ponúkame vám možnosť pripojiť sa a rásť v rámci globálnej organizácie a pripojiť sa k modernému tímu pracujúcemu s najlepšími technológiami dostupnými na trhu. Váš neustály osobný a profesionálny rozvoj je pre nás nevyhnutný a ponúkame účasť na interných a externých kurzoch, vzdelávaní a konferenciách na podporu vášho rozvoja.

Hybridný spôsob práce a flexibilná pracovná doba (kombinácia kancelárie a domácej kancelárie pre lepšiu rovnováhu medzi pracovným a súkromným životom).

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2022 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
SAP - Mierne pokročilý
Blue Prism - Mierne pokročilý
Microsoft Power Automate - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Aby ste uspeli na tejto pozícii, radi pracujete v multikultúrnom prostredí a viete komunikovať s kolegami globálne a rozumiete ich biznisu. Zabezpečte, aby boli projekty dokončené efektívne a včas.

Navyše:
• Máte 2 roky skúseností v oblasti automatizácie procesov alebo v iných podobných oblastiach
• Ste držiteľom magisterského titulu
• Znalosť akéhokoľvek programovacieho jazyka výhodou
• Spoľahlivé počítačové zručnosti koncových používateľov (MS Office, SAP atď.).
• Skúsenosti s nástrojmi RPA sú výhodou
• Dobré komunikačné schopnosti, aby ste boli schopní zbierať informácie potrebné na efektívne dodanie riešenia
• Schopnosť porozumieť, dokumentovať a analyzovať obchodné procesy
• Schopnosť pre logiku a matematiku
• Hovoríte a píšete plynule anglicky

ECCO Slovakia, a. s. v Martine je pobočkou dánskej spoločnosti vyrábajúcej značkovú vychádzkovú pánsku, dámsku a detskú obuv už 21 rokov. Spoločnosť ECCO bola založená ako rodinná firma v roku 1963 a patrí medzi vedúce spoločnosti v oblasti výroby obuvi. Spoločnosť je známa ako firma podporujúca neustále inovácie a rozvoj, s dôrazom na kvalitu a pohodlnosť svojich výrobkov ako aj investovaním do zlepšovania pracovného prostredia a rozvoja ľudí.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov