Pridať inzerát

Operátor Call Centra/ Špecialista infolinky

eCall Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Jarošova 1, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 770 EUR/mesiacvýška platu závisí od skúsenosti kandidáta. 770€ + bonusy
  • Termín nástupu: ASAP
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu na plný, či skrátený uväzok , možná aj práca na živnosť. Hlavnou náplňou Vašej práce bude komunikácia s ľuďmi cez telefón. Poskytovanie informácii, opýtať sa na názor ale aj predať produkt. Chcete si to vyskúšať? Pridajte sa k nám.

Flexibilný pracovný čas. Na všetkom sa vieme dohodnúť.
Pracovná doba je väčšinou od pon-pia od 8:00-16:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnych ľudí ktorí radi telefonujú, študentov VŠ, zamestnancov na TPP alebo živnosť. Možnosť dlhodobej spolupráce.

Spoločnosť eCall Slovakia pre svojich klientov prináša okrem širokého portfólia služieb vysoký pomer kvality a kvantity. Základom úspechu programu realizácie strategických cieľov je poskytovať služby v splnení vecných, časových požiadaviek v čo najvyššej kvalite.

Víziou spoločnosti eCall Slovakia je udržanie trvalého rastu v oblasti pôsobenia a to bez ohrozenia vnútorných hodnôt a kvality služieb. Chceme si naďalej udržať imidž špičkovej firmy v oblasti kontaktných centier, poskytujúcej riešenia v garantovanej vysokej kvalite, v dohodnutom rozpočte a čase.

www.ecallslovakia.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov