Pridať inzerát

Technik kvality

Eberspächer Exhaust Technology Slovakia, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dolné hony, Nitra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacmin. 1.100 € - výsledná mzda je závislá od skúseností kandidáta, príspevok na dopravu 30 € / mesiac + 13. plat vyplácaný v 2 výplatných termínoch (jún a december) + výkonnostný bonus až do výšky 300 €
  • Termín nástupu: dohodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme významná nemecká spoločnosť pôsobiaca v oblasti automotive so sídlom v priemyselnom parku v Nitre - Dolné Hony. Našou špecializáciou je výroba výfukových systémov, ktoré dodávame ako dodávateľ pre automobilku Jaguar Land Rover. Aktuálne hľadáme nového kolegu na pozíciu Technik kvality, ktorého hlavnými zodpovednosťami a úlohami budú:

- ako zástupca kvality v rámci výroby zaisťuje zhodu produktu s Plánom kontroly a správnu aplikáciu princípov kvality (Quality Basics, IATF 16949 a špecifické požiadavky zákazníka súvisiace s jeho prácou),
- riadi nezhodné výrobky vrátane ich blokovania, evidencie, uvoľňovania alebo zošrotovania; hodnotí zhodu výrobku s technickou špecifikáciou,
- vykonáva makro-grafickú analýzu zvarov vrátane prípravy vzoriek a výstupného reportu,
- podieľa sa na riadení metrológie vrátane MSA, vykonáva podporu pre Programovú a Zákaznícku kvalitu vrátane aktualizácie Matice inšpekcií, Pracovnej inštrukcie a Inštrukcie kontroly porovnávaním v súlade s Plánom kontroly a taktiež aktualizácie Katalógu chýb a opráv a Q-Das plánu,
- vykonáva audity produktu podľa ročného programu auditov a spolupracuje pri interných a externých auditoch,
- aktívne sa podieľa na procese riešenia problémov, vypĺňa a používa 8D reporty, QPS k neustálemu zlepšovaniu procesov,
- vykonáva 3D merania v súlade s internými smernicami,
- vykonáva vstupnú kontrolu v súlade s internými smernicami, zabezpečuje dodávateľskú kvalitu.

- zaujímavé pracovné postredie pre tých, ktorí uprednostňujú menšie firmy, kde je väčšia flexibilita rozhodovania a riešenia denných úloh
- motivujúce mzdové ohodnotenie
- 13. plat (rozdelený do 2 výplatných termínov)
- stravné lístky / finančný príspevok
- príspevok na dopravu 30,- €
- výkonnostný bonus v závislosti od skúseností kandidáta až do výšky 300 €

V prípade, že Vás naša pracovná výzva zaujala, pošlite nám, prosím, Váš profesijný životopis v v slovenskom jazyku. Ďakujeme vopred všetkým uchádzačom, ktorí prejavia záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

technik kvality

Počet rokov praxe

1

Znalosť nástrojov kvality ako 8D report, 5xWhy, Ishikawa diagram, ...
Znalosť čítania technickej dokumentácie (výkresy súčiastok, zostavné výkresy...) - výhodou
Znalosti noriem ISO 9001 a IATF 16949 - výhodou
Zručnosti v oblasti rezania karbobrúskou - výhodou
Zručnosti v oblasti zvárania - výhodou
Zodpovedný prístup k práci
Samostatnosť, komunikatívnosť a flexibilita
Vodičský preukaz B - výhodou

Nemecká spoločnosť s viac ako 150-ročnou históriou, pôsobiaca celosvetovo v oblasti vývoja a výroby výfukových systémov, klimatizačných a vykurovacích zariadení pre osobné a úžitkové automobily.

Adresa spoločnosti

Eberspächer Exhaust Technology Slovakia s.r.o.
Cez Panské 4006/5
94901 Nitra