Pridať inzerát

Obchodný reprezentant

EBENICA COFFEE s.r.o.

  • Miesto práce: Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1 200 EUR/mesiacK základnej mzde patrí bonusový systém na základe dosiahnutých výsledkov. Mzda bude predmetom dohody na základe skúseností kandidáta a druhu pracovného pomeru (plný uväzok, skrátený úväzok...)
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti – pražiarne kávy EBENICA COFFEE, hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať príležitosť ukázať svojho obchodného ducha. Aj svetovo ocenené kávy potrebujú šikovného obchodníka :-)
Vašimi zákazníkmi budú väčšie aj menšie firmy, nadnárodné aj slovenské. Popritom reštaurácie, kaviarne a špecializované predajne.
Budete loviť nových zákazníkov aj sa starať o existujúcich.

- komunikácia a poradenstvo s existujúcimi zákazníkmi
- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov a príležitostí v segmente Office, Retail
- prezentácia a ochutnávka káv u zákazníka
- vyjednávanie obchodných podmienok, príprava cenových ponúk a udržiavanie obchodných štandardov
- spolupráca pri tvorení marketingových aktivít
- príprava a účasť na eventoch a ochutnávkach
- sledovanie nových trendov v oblasti kávy
- reporting

- dlhodobú, stabilnú a zaujímavú prácu v top pražiarni na Slovensku
- odborné školenia v oblasti kávy
- zamestnanecké ceny káv a pitný „kávový“ režim
- sick days
- telefón a notebook sú samozrejmosťou
- priestor pre realizáciu

Ak máte záujem byť našou súčasťou, pošlite nám svoj životopis na [email protected]

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vyžadujeme predchádzajúcu skúsenosť s predajom

- ťah na bránu, proaktivita
- výborné komunikačné , prezentačné a vyjednávacie schopnosti
- strategické myslenie
- systematický prístup k práci
- zodpovednosť a tímovosť
- ochota a chuť vzdelávať sa v oblasti kávy

Sme EBENICA COFFEE.
Svetovo oceňovaná pražiareň výberovej kávy z Modry.
Milovníkom kávy prinášame radosť zo skvelých chutí.
Práve vďaka chutiam sme získali medzinárodné ocenenia Great Taste (2019, 2020, 2021) a americké Coffee Review zaradilo v roku 2013 hneď 4 naše kávy medzi TOP 10 espresso kávy Európy.
Do sveta chutí, vôní a emócií prinášame sofistikovaný prístup, technológie, precíznosť a remeselné majstrovstvo praženia kávy.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov