Pracovník potravinárskej výroby / baliarne / skladu a logistiky (Pražiareň kávy)

EBENICA COFFEE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Modra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a bude predmetom dohody na pohovore
  • Termín nástupu: ihneď, dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-práca v potravinárskej výrobe kávy, baliarni a logistike
-príjem, skladovanie a evidencia materiálu (kávy, obalov, ...) na sklade
-podieľanie sa na plnení výrobného plánu
-príprava obalového materiálu, lepenie etikiet
-balenie kávy - váženie, mletie, finalizácia balení
-príprava zákazníckych objednávok - balenie produktov do kartónov
-príprava objednávok na expedíciu kuriérmi
-vykonávanie mesačných inventúr
-sledovanie stavu zásob, príprava podkladov na objednávky od dodávateľov
-udržiavanie čistoty vo výrobných a skladových priestoroch

- dlhodobú a zaujímavú prácu v top pražiarni kávy na Slovensku
- zamestnanecké ceny káv
- bezplatné nápoje - pitný a kávový režim
- školenie na zvýšenie kvalifikácie
- sick days

Ak máš záujem o túto pozíciu, pošli nám svoj životopis na email:
hr@ebenica.com
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú pozvaní na pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.11.2021 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy

-zodpovednosť, dôslednosť
-manuálna zručnosť
-zmysel pre detail a čísla
-práca s PC je výhodou, nie podmienkou
-práca s nízkozdvižným a paletovým vozíkom je výhodou, nie podmienkou

Sme slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE sídliaca v Modre. Sme kávoví nadšenci, ktorí robia svoju prácu s láskou, no najmä s presvedčením, že kvalitu možno dosiahnuť iba trpezlivým prístupom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov