Pridať inzerát

Špecialista online marketingu

EBENICA COFFEE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Modra
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta a bude predmetom dohody na pohovore.
  • Termín nástupu: dohodou
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Aktuálne rozširujeme náš 10-členný kolektív o marketingového špecialistu pre online prostredie. Tvojou hlavnou úlohou bude :
- aktívna správa sociálnych sietí
- prinášať tvorivé nápady a zlepšenie za oblasť online marketingu
- aktívna práca na našich slovenských aj zahraničných weboch/e-shopoch
- spolupráca pri performance, produktových, brandových kampaniach a online aktivitách (email marketing, PR, ...)
- sledovanie kávového sveta doma aj v zahraničí, rovnako tak aj trendov v online marketingu
- spolupráca s kolegami z marketingu, sales-u, copywriting-u a správy webov, s našimi externistami a agentúrami
- reporting výsledkov kampaní a návrhy riešení

- dlhodobú a zaujímavú prácu v top pražiarni na Slovensku
- školenie online marketingu na mieru
- budeš súčasťou našej expanzie na zahraničné trhy
- zamestnanecké ceny káv a pitný „kávový“ režim
- sick days
- telefón a notebook sú samozrejmosťou

Ak máš záujem o túto pozíciu, pošli nám svoj životopis a zoznam/ukážky tvojej práce/projektov na ktorých si pracoval/-a na email:
hr@ebenica.com
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú pozvaní na pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Google Analytics - pokročilý
Facebook Business Manager - pokročilý
WordPress - základy
WooCommerce - základy
Mailchimp - základy
Search engine optimization (SEO) - základy
Pay Per Click (PPC) - základy
UX design - základy
Microsoft Office - základy

Počet rokov praxe

2

Hľadáme spoľahlivého a tvorivého človeka s profesionálnym prístupom k práci, ktorý sa však nebojí vyhrnúť si rukávy a občas pomôcť aj v baliarni.

Záujem o kávu je vítaný :-) ale nie je podmienkou.

Analytické myslenie, schopnosť koordinácie svojej práce a práce dodávateľov (dodržiavanie termínov, projektový management)

Aspoň 2-ročná skúsenosť v oblasti online marketingu – sociálne siete, PPC, obsahový marketing ...

Ovládanie Google Analytics, Facebook Business Manager, reklamých nástrojov Google a FB, Wordpressu a Woocommercu, Mailchimpu, porozumenie princípom SEO, PPC, UX.

Sme slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE sídliaca v Modre. Sme 10 kávových nadšencov, ktorí robia svoju prácu s láskou, no najmä s presvedčením, že kvalitu možno dosiahnuť iba trpezlivým prístupom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šúrska 136
90001 Modra