Pridať inzerát

Predajca / barista

EBENICA COFFEE s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 EUR/mesiac○ 700 eur nástupný plat + odmeny v nadväznosti na výsledky ○ fixný pracovný čas pondelok - piatok ○ víkendy voľné
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

○ predaj balíčkov kávy v podnikovej predajni, odporúčania kávy zákazníkom
○ príprava kávy a kávových nápojov
○ komunikácia so zákazníkmi
○ zabezpečovanie bezproblémového chodu predajne
○ zodpovednosť za skladové zásoby v predajni a interné objednávky
○ starostlivosť o interiér a exteriér predajne
○ práca s registračnou pokladňou

○ odborné zaškolenie
○ získavanie nových skúseností
○ nákup firemných produktov za zvýhodnené ceny
○ odmeny v nadväznosti na výsledky

Do novej podnikovej predajne v centre Žiliny hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu so zmyslom pre obchod, ktorý má rád vôňu a chuť kávy a bavia ho nové výzvy.
Prax je vítaná, no nie je podmienkou, dôležité je odhodlanie samostatne pracovať.

Svoje životopisy prosím zasielajte na email: hr@ebenica.com
Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí budú pozvaní na osobný pohovor. Za pochopenie ďakujeme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

○ chuť učiť sa o káve
○ blízky vzťah k predaju, obchodný duch
○ orientácia na zákazníka
○ schopnosť samostatnej práce
○ chuť samostatne pracovať
○ spoľahlivosť, komunikatívnosť, zodpovednosť

Sme slovenská pražiareň kávy EBENICA COFFEE sídliaca v Modre. Sme kávoví nadšenci, ktorí robia svoju prácu s láskou, no najmä s presvedčením, že kvalitu možno dosiahnuť iba trpezlivým prístupom.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Šúrska 136
90001 Modra