Pridať inzerát

Správca e-shopu

EBECO, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Závodná, Nižná
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200 EUR/mesiac13 plat, pravidelné mesačné odmeny
  • Termín nástupu: 1.1.2021

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákaznícky servis a komunikácia so zákazníkmi na prevádzke, telefonicky alebo mailom (riešenie reklamácií, komunikácia ohľadom objednávok).
- Vybavovanie e-shop objednávok – ich administrácia v e-shope, od založenia po fakturáciu a vyskladnenie (príprava trasy rozvozu)
- Správa eshopu (systém Webareal) - dopĺňanie produktov, úprava obsahu, príprava akcií, tvorba jednoduchých bannerov
- Správa firemného webu – znalosť HTML
- Správa Google reklamy AdWords

Firemný mobil, možnosť používať firemné auto

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis pošlite na nižšie uvedený mail

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Práca s e-shopom
3

Výhodou sú znalosti v oblasti IT:
- Správa podnikovej počítačovej siete, vrátanie správy serverov (Windows Server, NAS Synology)
- Správa VPN
- Komunikácia s dodávateľmi IT-vybavenia a služieb
- Zálohovanie používaných prevádzkových systémov,
- Riešenie akýchkoľvek problémov v súvislosti s IT (podpora firemných užívateľov – správa prístupov, inštalácie softwaru,..)

Firma EBECO sa od roku 2011 špecializuje na výrobu a predaj prívesných vozíkov. Naše vozíky boli zamerané primárne na Nórsky trh, kde momentálne patríme medzi TOP 3 najväčších predajcov. Vďaka svojej odolnej konštrukcií voči náročným prímorským podmienkam si získali obľubu tisícok zákazníkov, preto sme náš predaj rozšírili aj do ostatných európskych krajín.
Pracujeme aj na vývoji a výrobe kovových regálových systémov a stojanov do chladničiek, ktorých predaj sa sústreďuje hlavne na veľké obchodné reťazce v celej Európe.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ebeco, s.r.o.
Závodná, 958
027 43 Nižná