Pridať inzerát

Koordinátor/ka Dochádzky Eat Happy s.r.o. Bratislava

Eat Happy s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Technická 7, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiacFix 800 EUR + 200 bonus (1000 EUR brutto) v skúšobnej dobe , po 3 odpracovaných mesiacoch bonus 250 EUR
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontrola dochádzky interných a externých zamestnancov a jej spracovanie,
Hlásenie stavu dochádzky nadriadeným,
Kontrola BOZP a hygienických predpisov,
Kontrola zdravotných preukazov.

PRACOVNÝ ČAS a PODMIENKY PRÁCE
5 dní v týždni (37,5-40 h týždenne) pri práci na plný úväzok.

Pracuje sa na smeny - nočné, ranné a denné.
Práca pri vyššej záťaži chladom - výrobná hala je klimatizovaná.

Stravné lístky v hodnote 4.50 EUR pri práci na plný úväzok.
Príplatok za prácu počas noci, víkendov a sviatkov.

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu.
Priateľský kolektív v stabilnej rakúsko-nemeckej gastronomickej spoločnosti.

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis. Radi Vás uvidíme pri nezáväznom stretnutí spojeným s prehliadkou našej výrobne.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Micsrosoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre čistotu a poriadok
- flexibilita a ochota učiť sa
- vhodné pre aktívnych ľudí

www.eathappy.com

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Technicka, 7
821 04 Bratislava