Pracovník na prevádzke rýchleho občerstvenia Sushi v obchodnom centre VIVO

Eat Happy s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Polus City Center, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 EUR/mesiac+ bonus 200 EUR vyplácaný každý mesiac pri riadnom výkone práce
  • Termín nástupu: September
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava a predaj sushi na prevádzke rýchleho občerstvenia v nákupnom centre VIVO
- obsluha a komunikácia so zákazníkmi
- poskytovanie informácií o produktoch
- práca s e-kasou
- dodržiavanie interných hygienických predpisov spoločnosti

PLATOVÉ A PRACOVNÉ PODMIENKY
Fixná mzda 800 EUR/mesiac brutto + 200 EUR bonus pri plnom pracovnom úväzku
Fixná mzda 600 EUR/mesiac brutto + 150 EUR bonus pri skrátenom pracovnom úväzku
Fixná mzda 400 EUR/mesiac brutto + 100 EUR bonus pri polovičnom pracovnom úväzku
Pri Dohode o pracovnej činnosti mzda 4.50/h
Príplatok za prácu počas sviatkov
Stravné lístky v hodnote 4.50 EUR

PRACOVNÝ ČAS
9:00-21:00
Aktuálne hľadáme 3 pracovníkov s nasledovným pracovným časom:
1 zamestnanec - 40 h týždene (plný pracovný úväzok)
1 zamestnanec - 30 h týždenne (skrátený pracovný úväzok)
1 zamestnanec - 20 h týždenne (polovičný pracovný úväzok)

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu, možnosť kariérneho rastu a prácu v stabilnej nemecko-rakúskej gastronomickej spoločnosti. Pred nástupom poskytneme pracovníkom zaškolovací program.

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis. Radi Vám poskytneme bližšie informácie o pracovnej pozícii, alebo Vás uvidíme pri nezáväznom stretnutí spojeným s prehliadkou našej výroby. Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - základy

Počet rokov praxe

Skúsenosti v potravinárskej, alebo gastronomickej oblasti sú výhodou.

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- prozákaznícka orientácia
- ochota pracovať na zmeny
- zodpovednosť a samostatnosť
- zmysel pre tímovú prácu, poriadok a čistotu

Pre bližšie informácie o spoločnosti navštívte našu stránku www.eathappy.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Technická 7
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov