Pracovník vo výrobnej prevádzke sushi - pomocné práce vo výrobe

Eat Happy s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 800 EUR/mesiac
  • Termín nástupu: Nástup možný ihneď.
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

POPIS PRÁCE
Príprava sushi - krájanie zeleniny, rýb a balenie potravinárskych výrobkov sushi podľa určených postupov.

PRACOVNÝ ČAS
5 dní v týždni (40 h týždenne) pri práci na plný úväzok.

Pracuje sa na zmeny - nočné, ranné a denné.

PLATOVÉ OHODNOTENIE
Fix 800 EUR + 200 bonus (1000 EUR brutto) v skúšobnej dobe , po 3 odpracovaných mesiacoch bonus 250 EUR.
Stravné lístky v hodnote 4.50 EUR pri práci na plný úväzok.
Príplatok za prácu počas víkendov a sviatkov.

4.50/hodina pri práci na DOHODU.

Ponúkame spravodlivý systém odmeňovania za dobre odvedenú prácu.
Priateľský kolektív v stabilnej rakúsko-nemeckej gastronomickej spoločnosti.

Možnosť ďalších odmien za tímovú prácu, dochádzku
ako aj možnosť kariérneho rastu.

V prípade záujmu nám zašlite svoj štruktúrovaný životopis. Radi Vás uvidíme pri nezáväznom stretnutí spojeným s prehliadkou našej výrobne.
Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť a zodpovedný prístup k práci
- zmysel pre čistotu a poriadok
- flexibilita a ochota učiť sa

Vhodné pre aktívnych ľudí.
Výrobná hala je klimatizovaná.

Pre bližšie informácie o spoločnosti navštívte našu stránku www.eathappy.com.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Technická 7
821 04 Bratislava - mestská časť Ružinov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Natália Danišová
Tel.: +421903229839
E-mail: poslať životopis