Pridať inzerát

Testovací technik pre oblasť kontroly káblových zväzkov

EASYS, k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kukučínova 718, 911 01 Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 950 EUR/mesiac13.plat, bonusy
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Príprava jednoduchých testovacích programov , ich archivácia a riadenie zmien
- Testovanie káblových zväzkov testovacím zariadením
- Testovanie káblových zväzkov Multi-metrom
- Kontrola hotových výrobkov -rozmerová/kvalitatívna
- Zodpovednosť za kvalitne odvedenú prácu.
- Podieľanie sa na tvorbe dobrého mena spoločnosti.

Jednosmenná prevádzka
Práca v mladom dynamickom kolektíve
Práca v centre mesta - autobusová a vlaková stanica 5 min chôdze
Po zapracovaní výkonnostné prémie
Stravné lístky hradí v plnej výške firma
13.plat
Firemné akcie

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorí prejavili záujem o prácu v našej spoločnosti.

Odpovedať budeme len vybraným uchádzačom.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie technického smeru, elektrotechnik, mechatronik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MS Excel, MS Word, MS Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- Práca s pracovnými inštrukciami.
- Čítanie technickej dokumentácie E-planov
- Skúsenosti s prípravou a schvalovaním prvých vzoriek (PPAP) - výhodou
-Skúsenosti s prácou na prototypovom oddelení výroby káblových zväzkov - výhodou
- Oprávnenie odbornej spôsobilosti v zmysle Vyhl. 508/2009 Z.z výhodou
- Ochota učiť sa nové veci
- Svedomitosť,
- Samostatnosť
- Manuálna zručnosť

Firma EASYS, k.s. pôsobiaca v Trenčíne od roku 2005 je montážnym závodom na výrobu elektrických plát, elektrických kabinetov a vyšších technologických celkov určených pre polovodičový priemysel, polygrafický priemysel a tiež pre solárny priemysel.
Medzi dlhoročných zákazníkov firmy EASYS, k.s. patria významné nadnárodné spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EASYS, k.s.
Kukučínova 718
911 01 Trenčín