Pridať inzerát

Kontrolór kvality

EASYS, k.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Kukučínova 718, 911 01 Trenčín
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 900 EUR/mesiac13. plat, 14.plat a iné benefity
  • Termín nástupu: ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly kvality,
- evidencia a vyhodnotenie nezhodných dielov a materiálu,
- evidencia meradiel,
- evidencia ručného náradia,
- sledovanie procesov v produkcii, pozastavovanie nezhodných dielov v produkcii,
- príprava reportov, kontrolných inštrukcií,
- vykonávanie deštruktívnych testov krimpovaných spojov
- svedomité a zodpovedné plnenie úloh zamestnávateľa

stravenky hradí v plnej výške firma,
13. a 14. plat,
firemné benefity, športové a spoločenské aktivity

Informácie o výberovom konaní

minimálne 2-ročné skúseností v oblasti kvality,
výberové konanie bude prebiehať na základe telefonickej a následne písomnej komunikácie
v sídle spoločnosti v Trenčíne.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky, elektrotechnický

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Počet rokov praxe

2

Práca s PC a MS office,
- znalosť čítania technickej dokumentácie (výkresy súčiastok, zostavné výkresy...) je podmienkou,
- skúsenosti z oblasti elektrotechniky sú vítané,
- znalosti noriem ISO 9001 a 14001 výhodou
- AJ/NJ na komunikatívnej úrovni výhodou
- zodpovedný prístup k práci, samostatnosť a flexibilita

Firma EASYS, k.s. pôsobiaca v Trenčíne od roku 2005 je montážnym závodom na výrobu elektrických plát, elektrických kabinetov a vyšších technologických celkov určených pre polovodičový priemysel, polygrafický priemysel a tiež pre solárny priemysel.
Medzi dlhoročných zákazníkov firmy EASYS, k.s. patria významné nadnárodné spoločnosti.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

EASYS, k.s.
Kukučínova 718
911 01 Trenčín

Kontakt