E-Learning Designer/Developer v programe Articulate Storyline 360

Easy-Training a Fischer, Knoblauch & Co. Company s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Mlynské nivy, Bratislava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacMzda podľa dohody.
  • Termín nástupu: November 2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme začiatočníka/skúseného dizajnéra/vývojára pre WBT - Web Based Training (online kurz) - v programe Articulate STORYLINE 360 (vid. google).
Vaša úloha je jednoduchá: na základe scenára v nemeckom/anglickom jazyku napísanom v MS Word ci PowerPoint a grafickych predlôh vyrobiť WBT v programe Storyline 360.

- tiché kalncelárske priestory
- vlastná kuchynka
- parkovanie pre bicykle v suteréne
- klimatizované priestory
- home office možný podľa dohody (preferuje sa práca na adrese ETFKC)

V prípade záujmu pošlite nám prosím svoj životopis s Vašou fotografiou a motivačný list.

Všetkým záujemcom ďakujeme vopred za prejavený záujem. Vaše žiadosti budu posúdene a budeme vás o výbere informovať. Na osobné stretnutie (pripadne ZOOM, Skype Video ci MS Teams) budu pozvaní iba vybraní záujemcovia. Ďakujeme za pochopenie.

Ak Ste už pracovali na iných WBT okrem Storyline 360, či v oblasti e-learningu, neváhajte sa tým pochváliť, sme zvedaví.

V zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov Vás žiadame o zakliknutie povinného poľa "Súhlasím so správou, spracúvaním a uchovaním osobných údajov," čím vyjadríte súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s uchádzaním sa o otvorenú pracovnú pozíciu v spoločnosti Easy-Training a Fischer, Knoblauch & Co. Company s.r.o. prostredníctvom webovej stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete Internet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

IT, e-learning, wbt, online, učiteľstvo, vzdelávanie

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Articulate 360 - Základy
Internet - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- spoľahlivosť
- zodpovednosť
- pro-aktívny prístup
- samostatnosť
- príjemné vystupovanie

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Karol Taubinger
Tel.: +421220921616
E-mail: poslať životopis