Pridať inzerát

Office manager na STK

Easy Check, s.r.o.

  • Miesto práce: EASY CHECK TRNAVA STK - EK - KO, Farárske, Trnava
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850 EUR/mesiac- motivačné odmeňovanie, zohľadňujúce dosiahnuté výsledky,
  • Termín nástupu: 1.10.2021
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dynamicky rozrastajúca sa moderná spoločnosť Easy Check rozširuje svoj tím a hľadá kolegu do kancelárie na pozíciu Office managera. Ponúkame prácu v príjemnom prostredí v nových klimatizovaných priestoroch s najmodernejším technickým vybavením v mladom kolektíve.

Hľadáme pracovitého človeka s príjemným vystupovaním a so schopnosťou zvládať prácu pod tlakom. Zakladáme si na profiremnom správaní a dôslednom plnení všetkých pracovných povinností. Pracovná náplň spočíva predovšetkým v obsluhe počítačových aplikácií na pokročilej úrovni, preto hľadáme človeka, ktorý je technicky zdatný a nemá problém učiť sa nové veci. Každodennou rutinou je práca vo viacerých systémoch a aplikáciách, telefonická a mailová komunikácia a samozrejme osobný kontakt priamo so zákazníkom.

Jedná sa o prácu v dynamickom a neustále rušnom prostredí, čo vyžaduje používať kritické myslenie a samostatnú organizáciu pracovných úloh podľa priorít. Človek na tejto pozícii by mal byť schopný pracovať na viacerých veciach súčasne a častý chaos zvládať s nadhľadom s úsmevom na tvári.

Vaša pracovná náplň bude:

- Reprezentovanie spoločnosti - prvý a posledný kontakt so zákazníkmi
- Prijímanie a vybavovanie telefonických hovorov a elektronickej pošty.
- Práca s interným rezervačným systémom spoločnosti, organizácia objednávok
- Spracovanie odosielaných aj došlých poštových a elektronických zásielok a ich evidencia, archivácia
- Aktívna administratíva: Evidovanie pracovných úloh a ich termínov, riešenie operatívnych úloh, správa kalendára, kopírovanie, elektronická archivácia a triedenie písomností
- Neustála komunikácia so zákazníkmi, dodávateľmi a klientmi
- Zhromažďovanie podkladov pre účtovníctvo a spolupráca s účtovníkom, tvorba uzávierok
- Nahadzovanie faktúr do programov, fakturácia

- služobné vozidlo na súkromné účely
- finančné príspevky pri výnimočných udalostiach
- služobný mobilný telefón
- možnosť odborného vzdelávania

V prípade záujmu nám prosím pošlite Váš životopis S FOTOGRAFIOU. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú nami uvedené VŠETKY požiadavky.

Na nevyhovujúce životopisy - NEREAGUJEME. Ďakujeme za pochopenie.

PO DOHODE JE MOŽNOSŤ pracovať iba poobedné smeny resp. soboty, 15:00-20:00 ako vedľajší zdroj príjmu.

Pracuje sa na dve denné smeny
Dobedná - 6:30 - 15:00,
Poobedná - 11:30 - 20:00
+ práca 2x v mesiaci sobota 07:00 - 13:00
Organizácia a plánovanie je vecou dohody príjmovej kancelárie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, administratívna práca, telefonický operátor

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Komunikačné schopnosti - Expert
Organizačná schopnosť - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Administratíva, telefonický operátor

Počet rokov praxe

1

- Príjemné a slušné vystupovanie
- Flexibilita v pracovnom čase
- Zvládať prácu pod stresom
- Ochota vzdelávať sa
- Reprezentovanie spoločnosti
- Dochvíľnosť, spoľahlivosť, samostatnosť, zodpovednosť

EASY CHECK je viac než klasická STK , okrem Technickej a Emisnej kontroly vykonávame aj Kontrolu Originality a prihlasovanie vozidiel "na kľúč" - ZDARMA. Sme najväčšia a zároveň najmodernejšia STK v Západoslovenskom regióne. Nie sme obyčajná staromódna a nudná STK. V našom záujme je ponúknuť zákazníkom vždy niečo navyše. K práci pristupujeme zodpovedne a budujeme svoju značku prostredníctvom všetkých dostupných možností vrátane online sveta.

Dlhodobo hľadáme ľudí na prácu kontrolného technika STK viac o tejto pracovnej ponuke sa dozviete na https://praca.easycheck.sk/ (Technik STK)

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Farárske 27
917 00 Trnava