Pridať inzerát

Administratívny pracovník na 2 hod. denne na 3 dni v týždni

e-SroOnline s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Žilina
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 7,5 EUR/hod.
  • Termín nástupu: čo najskôr
  • Druh pracovného pomeru: na dohodu (brigády)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V našej kancelárii v Žiline ponúkame nasledovnú pracovnú pozíciu:
- dlhodobá práca v oblasti administratívy (najmä evidencia/preberanie pošty, skenovanie dokumentov a pod.)
- cca 1,5 až 2 hod. denne na 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok)
- hodinová mzda 7,50 eur

Ide o jednoduché administratívne práce súvisiace najmä s evidenciou a preberaním pošty, skenovanie dokumentov, komunikácia s klientmi, návšteva pošty. Vyžaduje sa aj základná znalosť práce s počítačom (posielanie e-mailov a pod.).

Ide o dlhodobú pracovnú ponuku - nie sezónna brigáda.

Pozícia je vhodná pre:
- kohokoľvek, kto hľadá dlhodobú prácu na približne 1,5 až 2 hod. denne na 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok)
- dôchodcov (aj predčasných dôchodcov alebo invalidných dôchodcov)
- študentov vysokej školy

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, ktorí najviac vyhovujú zadaným kritériam.

Práca na približne 1,5 až 2 hod. denne 3 dni v týždni (pondelok, streda, piatok)
Hodinová mzda 7,50 eur

Životopis pošlite e-mailom (hora@sroonline.sk) ALEBO cez portál profesia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vyžaduje sa základná znalosť práce s počítačom (posielanie e-mailov a pod.).

Poskytujeme administratívne a elektronické služby v oblasti zakladania, zmien a likvidácií obchodných spoločností s celoslovenskou pôsobnosťou. Sme poskytovateľom služby virtuálne sídlo v Bratislave, Košiciach, Žiline, Nitre a Banskej Bystrici. web: www.sroonline.sk