Pridať inzerát

Skladník - Kukkonia

E.H.C.S. a.s.

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Dunajská Streda
  • Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 100 EUR/mesiacZ toho základná mzda je 900 EUR + 200 EUR variabilná zložka. Mzda prijatého uchádzača bude závislá od skúsenosti a znalostí uchádzača.
  • Termín nástupu: Ihneď

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Manipulačné práce v sklade.
- Udržiavanie skladových priestorov v predpísaných podmienkach.
- Konečné balenie a pripravenie objednávok na odoslanie.
- Zodpovednosť za správu materiálu, spolupráca na inventúrach tovaru v sklade, kontrola záručných lehôt skladových zásob.
- Aktualizácia údajov o zásobách, evidencia pohybu zásob a vedenie záznamov o zásobách tovaru.

- Zľavy na firemné výrobky
- Jednozmenná prevádzka
- Stabilita

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- znalosti práce s PC (softvér MS Office ako Word a Excel, zadávanie údajov do elektronických záznamov je výhodou.)
- spoľahlivosť
- flexibilita

E.H.C.S. a.s. je členom silnej slovenskej skupiny spoločností pôsobiacich v poľnohospodárstve, v potravinárskom priemysle, hotelierstve a v gastronómii. Hlavným poslaním a cieľom spoločnosti je predovšetkým poskytovanie komplexných poradenských služieb v oblasti financií, fúzií a akvizícií, v oblasti medzinárodného zdaňovania a transferového oceňovania.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alexandra Vargová
E-mail: poslať životopis